Jumat, 03 Februari 2017

Zima to szczególnie trudny czas dla ogrodzeń, gdzie narażone są na mróz, śnieg i wiatr, dlaatego warto wybierać parkany odporne na wszelaką zimę

Zima jest szczególnie ciężkim czasem dla ogrodzeń, zwłaszcza jeśli jest śnieżna. Długotrwałe opady śniegu, wiatry, zamiecie oraz mrozy jak z Syberii przeżyją tylko najmocniejsi. Do takich spośród mocniejszych płotów należą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To cynk sprawia, iż te płot przetrwa wiele lat.


Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe mają gwarancję trwałości. Dzięki wykorzystaniu wcześniej wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na „kąpieli” modułów ze stali w ciekłym Zn o temp. 440-460 stopni C. Wówczas  na powierzchni stali występuje proces dyfuzji. Stal i cynk konstruują wspólną powłokę stopową, na której odkłada się jeszcze warstwa czystego cynku. Powłoka stopowa wywołuje, iż warstwa cynku jest nieodłącznie scementowana ze stalowym podkładem, a panel ogrodzeniowy wytrzymały jest na korozje.

Przęsła ocynkowane

Ocynkowywane przęsło na płot można na dodatek elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej miły dla oczu wygląd. Najlepsze lakiery proszkowe w szerokiej kolorystyce z palety RAL ponadto podwyższają odporność ogrodzenia panelowego na korozję. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi a także środowiska. W procesie malowania płotu nie stosuje się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, natomiast w końcowym procesie twardnienia warstwy nie występuje emisja niepożądanych substancji do atmosfery.
Decydując się na panele ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy zatem nie tylko ekologiczni, wykazujemy się również  pragmatyzmem. Wysokiej jakości panel ogrodzeniowy nie ulegnie korozji, nie odkształci się, nie pęknie, a jego odcień nie ulegnie zmianie oraz będzie cieszył nasze oczy przez długie, długie lata.

5 komentar:

 1. Komentar ini telah dihapus oleh pengarang.

  BalasHapus
 2. Komentar ini telah dihapus oleh administrator blog.

  BalasHapus
 3. Świetna jakość i atrakcyjne ceny? W MMP www.mmp.net.plto chleb powszedni!

  BalasHapus
 4. Farby zamawiam z www.cromadex.pl> – jak dotąd nigdy mnie nie zawiedli!

  BalasHapus
 5. Produkty zamawiam z www.cromadex.pl – jak dotąd nigdy mnie nie zawiedli!

  BalasHapus